Psichinės sveikatos sutrikimai
Gyvenimo kokybę gali veikti susirgimai kaip depresija, nerimo sutrikimai ar nemiga
Apie depresijos, nuolatinio nerimo ir nemigos keliamas kančias dauguma yra linkę tiesiog nutylėti. Tyli kančia lyg įrašyta mūsų tautos genuose: geriau būsiu vidinėje kančioje nei kreipsiuosi pagalbos. Susidūrus su negatyviais pojūčiais dažnai pasiduodame impulsui neigti sunkumus, slopinti juos, užsiimti savigyda, arba įstrigti nuolat apie tai galvojant ir jaudinantis. Taip leidžiame sunkumams užvaldyti mūsų gyvenimą, suardyti santykių sritį, paveikti darbingumą, poilsį.
Patiriami sunkumai ir neramumai nesirenka žmogaus. Juos patirti galime kiekvienas nepriklausomai nuo amžiaus, socialinės padėties, intelekto, finansinės padėties, paliečia tiek vyrus, tiek moteris. Svarbiausia tinkama, laiku suteikta pagalba, kuri padeda žmogui grįžti į kokybišką gyvenimą, atstatyti pažeistas gyvenimo sritis.
Psichologinio konsultavimo pagalba mes galime ugdyti savo psichologinį lankstumą, atsparumą – savybę, kuri mums padeda išsilaisvinti, priimti negatyvius pojūčius bei šiuolaikinio gyvenimo iššūkius. Mūsų psichologų-psichoterapeutų komanda dirba sveikatos priežiūros srityje ir turi patirtį su šiais gyvenimo kokybę stipriai apribojančiais susirgimais: depresija, potrauminiu stresu, nerimo sutrikimais, nemiga, priklausomybėmis. Mūsų komanda remiasi tik moksliniais tyrimais pagrįstais metodais – vienas iš jų kognityvinė elgesio terapija.
Kuo terapija gali padėti sprendžiant su psichine sveikata susijusius susirgimus?
- Identifikuojamas susirgimas ir rekomenduojama, esant reikalui, gydytojo konsultacija
- Aiškesnis susirgimo supratimas ir rizikos veiksnių valdymas
- Susirgimą palaikančių veiksnių identifikavimas ir valdymas
- Individualaus plano sudarymas, nukreiptas į būsenos gerinimą
- Šiuolaikiniais, mokslų grindžiamais metodais, kartu su terapeuto pagalba, dirbama siekiant būsenos pagerėjimo
- Psichologinio atsparumo didinimas
Naujienlaišis
Užsiprenumeruokite naujienlaiškį